• Przyłącze do opróżniania szamba 4" L-116cm

Symbol: PRZ110

Przyłącze do opróżniania szamba bez konieczności wjazdu beczkowozu na posesję

569.76
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty w sklepie 0
Wysyłka 22
Wysyłka za pobraniem 30
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie tel. 721-947-822 8:00-18:00

Zostaw telefon

 

Przyłącze zostało zaprojektowane w celu stworzenia stałego punktu odbioru ścieków z szamba, bez konieczności wjazdu beczkowozu na posesję. Umożliwia odbiór nawet podczas nieobecności gospodarzy.

Przeznaczone do zamontowania w cokole ogrodzenia, w ścianie, murze lub słupku.

Grubościenne kolano i rura z PVC mają średnicę 110mm co umożliwia połączenie ze standardowymi rurami kanalizacyjnymi (zalecamy systemy rur pomarańczowych- zewnętrznych). Przyłącze można podłączyć do szamba także przy pomocy węża ssawnego o średnicy wewnętrznej 110 mm lub zastosować grubościenne rury PVC-U w systemie rur klejonych.

Podłączenie węża beczkowozu do instalacji odbiorczej jest możliwe dzięki zastosowaniu w naszym produkcie złącza kłowego typu STORZ 110 - 4 cale, powszechnie stosowanego przez firmy zajmujące się wywozem nieczystości.

Rurę zanurzoną w szambie należy ściąć skośnie i umocować do ściany, w taki sposób by uniemożliwić przyssanie się końcówki do dna lub ścianki zbiornika. Poziomy odcinek rury należy ułożyć z co najmniej 2% spadkiem w kierunku szamba, co po zakończeniu odpompowywania umożliwi powrót pozostałości z rury do zbiornika i zapobiegnie ich zamarzaniu w rurze zimą.

Pomarańczowe rury i kolanka kanalizacyjne widoczne na niektórych zdjęciach, pokazano jedynie w celach informacyjnych, nie są dołączane do kompletu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie