• Pionowy zawór stopow 200mm

Symbol: 4050411598

Sito ssące110 nasada ciśnieniowa

Brak towaru
2841.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 35
Odbiór osobisty w sklepie 0
Wysyłka 22
Wysyłka za pobraniem 30
Rury 2m 35
Rury 5 metrów 250
Dostępność Brak towaru
Waga 5 kg
Zostaw telefon

Pionowy zawór stopowy  (smok, kosz ssawny, sito ssawne)

Zastosowanie i funkcje

Zawory stopowe są przydatne w pobieraniu wody z otwartych zbiorników, takich jak głębokie stawy, jeziora czy rzeki. Zawór został zaprojektowany specjalnie do tego celu. Jego główną funkcją jest kontrolowanie przepływu i oczyszczanie wody z większych zanieczyszczeń i umożliwienie jej spuszczenia po zakończeniu pracy.

Bezpieczne użytkowanie

Aby zagwarantować bezpieczne użytkowanie tego zaworu, należy go odpowiednio zabezpieczyć. Jednym końcem linki powinno być przymocowany do pływaka. Dzięki temu można uniknąć sytuacji, w której zawór opada na dno ze względu na ciężar. Drugi koniec linki powinien być podłączony do zaworu zwrotnego, co umożliwi łatwe spuszczenie wody ze smoka po skończonej pracy.

Króciec do węża

Zawór posiada króciec do podłączenia węża. Dzięki temu można łatwo podłączyć odpowiednią długość elastycznego przewodu i skierować strumień wody tam, gdzie jest potrzebny. 

Wytrzymała konstrukcja

Zawór został wykonany z wysokiej jakości materiałów: blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, która gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość. Można być pewnym, że ten produkt będzie służyć przez długie lata bez awarii czy uszkodzeń. Jego solidna konstrukcja sprawia również, że jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz korozję.

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie